Tere tulemast!

Kas oled mõelnud, et teenusepakkujad on tihti peitunud nagu mingisuguse nähtamatu seina taha? Lubadused, loosungid on suured, esinduslik loor ja sära pimestab juba kaugele. Kui Sa aga vastutava isikuga suhelda tahad, ulatavad Sinu käed ainult robotlikult naeratava ja diplomaatiliselt korrektseid vastuseid jagava palgatud klienditeenindajani, keda homme võibolla selles ettevõttes enam ei tööta.

*Kes on isik, kellega tehingu puhul käed lüüa?

*Kas isik, kellega käed löön, on päriselt otsene kasu saaja, inimlikust küljest ka vastutaja?

*Kes isikuliselt tagab hilisema nõustamise ja vajadusel abi?

*Kes isikuliselt vastutab ja teeb vähemalt kehva nägugi, kui midagi oodatust teisiti läheb?

*Kes isikuliselt homme mäletab kas ja miks me käed lõime?

Just need kitsaskohad turul on andnud mulle teadmise, et olenemata ebatäiuslikusest inimestena, on meil siiski kõigil eesõigus jääda ausaks ja lugupidavaks nende vastu, kellega meid elu kokku viib. Nii isiklikult kui ka tööalaselt.

Alates 2003. aastast olen tegelenud põhikohaga käsitöökütteseadmete ehitamisega inimeste kodudes.

Aastate jooksul olen läbinud hulgaliselt koolitusi ja oman ka kehtivat kutsetunnistust. Pidev praktiseerimine, erialane täiendamine, kliendi ootuste mõistma õppimine ja ka isiklik vajadus, on teinud minu müügiportfelli järjest laiemaks ja kliendisõbralikumaks.

Lisaks rätsepameetodil ahjude, kaminate, pliitide ehitusele pakun  õhk-vesi soojuspumpasid ja veeringiga tahkekütteseadmeid laiemalt. 

Siinjuures saab minu käest endiselt komplektse täislahenduse korstnast, küttekollete või veeringi konstrueerimise ja ehituseni  välja.

Heade koostööpartnerite abiga pakungi eramajade ja korterite omanikele, kelle elustiil ja vahel ka tehniline vajadus ei võimaldagi muud, kaasaegseid veeringil baseeruvaid mugavaid ja energiatõhusaid küttelahendusi.

Alustades väga efektiivsetest puugaasi- või pelletkateldest, lõpetades väiksematesse eramutesse, korteritesse sobivate täisautomaatsete pelletkaminate või soojuspumpadeni välja.

Iga küttesüsteem või ka lihtsalt tulekolde ehitus vajab asjatundlikku tervikpildi nägemist, on see siis õuegrill-suitsuahi, harilik toaahi, köögipliit, elutoakamin või hoopis radiaatorite, miks mitte ka põranda- või seinaküttega ühendatud katla- soojuspumbasüsteem.

Ja just seetõttu ongi mõistlik eelistada isikupõhist teenust, kus keegi viib ennast Teie olukorraga tervikuna kurssi ja pakub lahendust, mis tagaks vajaduse.

Küttesüsteemide ehitusele – paigaldusele lisaks teostan küttesüsteemide hooldust ja kontrolli, pakun küttemeistrina ka tõhusat korstnapühkimise teenust.

Mida see tähendab?

KütteSepa tõhus korstnapühkimine on teenus, mille fookus on teie kütteseadmete põhjalikul tahmapuhastusel ja probleemide tuvastamisel saab koheselt tellida kas või kogu uue küttesüsteemi, pisiremontidest ja seadistamistest rääkimata.

Kompleksteenus, mida pakun, hõlmab kliendi vajaduste väljaselgitamist, toote tutvustust, parimate võimalike lahenduste pakkumist, kütteseadmete konstrueerimist, ehitust ja paigaldust. Võimalusel vana kütteseadme restaureerimist või renoveerimist, samuti iga-aastast hooldust ehk tõhusat korstnapühkimiseteenust, kasutades selleks kaasaegset tehnikat, võimalikult kvaliteetse töö tagamiseks.

Peatse koostööni!

Tanel Sepp

KütteSepp