Soojuspumbad Katlad Keskküttekaminad

 • EFEKTIIVSED SOOJUSPUMBAD. ÕHK-VESI, MAA-VESI.

  Küttesepp pakub efektiivseid soojuspumpasid. Õhk-vesi. Maasoojus. Mugavale ja säästlikule kasutajale.Kaasaegne efektiivne maasoojuspump tarbib elektrit ökonoomselt kusjuures efektiivsusnäitaja püsib kõrgel kuni -25 kraadini. Just seetõttu tasub eelistada Skandinaavia päritolu Energy Save soojuspumpa.

 • VESIKÜTTEL BASEERUVAD KATLAD, KAMINAD, PLIIDID.

  Küttematerjal pellet, halupuu.

 • TOOTJAVASTUTUSEGA KERGKAMINAD, PLIIDID

  Küttesepalt saab nii lihtsamaid metallkaste – tule tegemiseks kui ka efektiivseid, täisautomaatseid pelletikaminaid.

Oluline info:

 • KütteSepp on orienteeritud sarnaselt käsitöökütteseadmetele ka tootjavastutusega seadmeid pakkuma personaalselt, vastavalt juba konkreetse objekti spetsiifikale ja tellija nägemusele.
 • KütteSepalt saab tehaseseadmeid koos paigaldusega, kus rõhuasetus on just kliendi erisoovid, vajadused, hoone spetsiifika ja rahalised võimalused.
 • Sobiva toote Teile leiame konsultatsiooni käigus.
 • KütteSepa teenus on mõeldud inimesele, kes soovib võtmed kätte lahendust, saades  profesionaalset lähenemise kogu küttesüsteemile ühe isiku käest.

Soojuspumbad

energy save soojuspumbad
 • ES Energy Save õhk-vesi monoplokk soojuspumbad on A+++ energiatõhususe klassiganing lisaks väga vaiksed – maksmiaalne välisosa müra on kuni 30 dB, mõõdetuna maksimaalselt 5 m kauguselt. Lihtne ja kiire paigaldus ning monoplokk seadmetel pole freoonitöid vaja teha.
 • Seadmete Põhjamaine tagasihoidlik välimus, sisseehitatud WiFi, puutetundlikud ja värvilised LCD ekraaniga juhtpuldid, innovaatilised nanokattega soojusvahetid ja teised läbimõeldud lahendusedteevad ES Energy Save soojuspumpadest eelistatud kütteallikad nii uutesse kui renoveeritavatesse majadesse, nii väiksematesse ehitistesse kui ka suurematesse hoonetesse.
 • ES Energy Save Nordic Plus AWC ja AWT monoblock seadmete sarjad on A+++ energiatõhususe klassiga ning ainulaadse mürasummutussüsteemiga monoblock õhk-vesi soojuspumbad, mis tagavad maksimaalselt 30 dB müra 5 m kaugusel seadmest mõõdetuna.
 • Sobilik töötamaks välistemperatuuril alates -25 kraadi, tagades reaalse kütte kompressori abil ka madalatel temperatuuridel, mitte kasutades peamiseks kütteks elektrikütet.
 • Keskkonnasäästlik freoon R32 asub õues ja paigaldamiseks piisab elektriühenduste ning kütte/tarbevee torustiku ühendamisest.
 • Valikus on seadmed alates 6 kW kuni 19 kW ning mudelivalikus nii roostevabast terasest 250 l tarbeveeboileriga (AWT) kui ka lihtsalt küttele mõeldud hüdroboks mudelid (AWC).
 • 2020 aasta seadmetel on sisseehitatud puutetundlik ja värvilise LCD ekraaniga juhtpult koos intuitiivse kasutusvõimalusega ning integreeritud WiFi. Lisaks arvutist saab seadmeid juhtida ka Android programmi abil nutiseadmest. AWC ja AWT sarja seadmed sobivad kõikidele majapidamistele ja hoonetele igapäevaseks kasutamiseks.
 • Endiselt on valikus suure töökindlusega ES Energy Save Nordic Plus split õhk-vesi soojuspumbad. Ainult kütteks (hüdrobox mudelid), integreeritud tarbeveeboileriga mudelid (mida on nii roostevabast terasest kui ka emailleeritud boileritega), jne. Seda kõike seadmete suure võimsuste valikuga ning heade hindadega.
 •  Uue tootena on ES Energy Save NordFlex juhtimismoodul, mis võimaldab siduda üheks tervikuks kuni seitse (7) ES Energy Save õhk-vesi soojuspumpa koguvõimsusega kuni sada nelikümmend (140) kW, lisades juhtimisse ka kaugkütte, päikesekütte, elektrikütte, erinevad katlad, jne kütte- ning jahutuse allikad. Samuti suudab NordFlex paindlikult ja säästlikult juhtida nii tarbijaid kui kütteallikaid, tagades optimaalse lahenduse ka suurtele ja keeruliste vajadustega hoonetele. Ja mis kõige olulisem – see polegi nii kallis, kui arvata võiks. Uuri ise järele ja saada oma projekt või soovid meile lahenduse pakkumiseks!
 • Lisaseadmetest on meie valikus välisosade värvi Energy Save maa- ja seinaraamid, mis võimaldavad veelgi ilusamat ja sobivamat sulandumist hoone fassaadiga. Samuti pakume erinevateks otstarveteks sobivaid vahemahuteid nii küttesüsteemidele, tarbeveele kui ka lisa soojusvahetitega mahuteid erinevate kütteallikate sidumiseks. Võimalus lisada vahemahutisse lisakütteallikana elektrilise kütteelemendi, mis tagab kütte ka eriolukordadeks ning kasutada päiksekütet või pelletikatelt hoone küttesüsteemis.

Kõikide seadmete andmelehed on saadavad eesti, vene ja inglise keeltes.

EFEKTIIVSED MASTER THERM SOOJUSPUMBAD. ÕHK-VESI, MAA-VESI

Soodne elektriküte mugavale inimesele.

Miks just MasterTherm?

 • Usaldusväärne Tsehhi ettevõte.
 • Juba 20 aastat turul.
 • Üks juhtivamaid soojuspumpade tootjaid.
 • Efektiivsus ja vastupidavus on märksõnad.
 • Usaldusväärne järelteenindus, varuosade kättesaadavus jne.

Tootjavastutusega kergkaminad, pliidid.

Küttesepalt saab nii lihtsamaid metallkaste – tule tegemiseks, lahedaid kergkaminaid kui ka efektiivseid, täisautomaatseid pelletikaminaid.

Vesiküttel baseeruvad katlad, kaminad, pliidid

Efektiivsed puugaasikatlad, halupuu kütmiseks

 • Puugaasikatel – efektiivne ja ökonoomne kütteseade. Puugaasikatla teenindamiseks kulub vähe aega. Katel töötab automaatselt ja töökindlalt.
  Katlas ettenähtud töötemperatuuri tagamiseks on katla ühendusskeemis tsirkulatsioonipumbaga termosõlm, mis tagab katlas alati vähima töötemperatuuri (+55…+65°C) ja mille juures ei teki katla gaasikäikudes ning kolletes kondensaati. Samuti toimub kütuse põlemine efektiivselt ja keskkonna saastamine kahjulike gaasidega on välditud.

  Katla võimsust ja põlemist juhib automaatika.

  Hea lahendus on ka see, et katla segamissõlme tsirkulatsioonipump ja põlemisõhu ventilaator lülituvad automaatselt tule kustudes välja.

 • Halupuukatel kütab hoonet üldjuhul alati läbi massiivse aku ehk isoleeritud veemahuti. Kütmise vaheaegadel annab sooja akusse salvestatud energia. Akupaak võiks olla mahuga, milles oleva energiaga saaks kütta hoonet vähemalt 1-2 ööpäeva. Soojusenergia kulu on seotud hoone soojapidavuse ja köetava pinna suurusega.
  Nõuetekohaselt ehitatud küttesüsteemis kütab katel ainult akumulatsioonipaagis olevat vett ega ole ühendatud ühegi muu ahelaga.

  Küttekontuurides toimub küttevee ringlus tsirkulatsioonipumba abil ja temperatuuri reguleerib 3-T ventiilil elektrooniline kütteregulaator, mis tagab ruumides igasuguse ilmaga soovitud temperatuuri. Hästi toimiva küttesüsteemi puhul köetakse elamus ruume ainult niipalju, et kompenseerida hoone soojuskadusid ruumide etteantud sisetemperatuuri juures. See on saavutatav vaid siis, kui keskküttesüsteemi küttekontuuride temperatuuri reguleeritakse vastavalt välisõhu temperatuuri muutustele. Ainult pidevalt toimiv kütteregulaator tagab küttevee temperatuuri operatiivse muutuse vastavalt ilma muutusele. Välisõhu temperatuuri alanemisel tõstab regulaator küttevee temperatuuri ning vastupidi. Kütteregulaator hoiab ruumide temperatuuri alati soovitud tasemel ja tänu sellele väheneb ka soojusenergia kulu märgatavalt.

  Radiaator on enimlevinud veetsirkulatsioonil põhineva küttesüsteemi soojusvaheti. Alternatiiv on põrandasse valatud küttetorustik ehk põrandaküte.

  Põrandakütte tagab stabiilse soojajaotuse ruumis.

Efektiivsed ja mugavad automatiseeritud pelletikatlad ja pelletikaminad, viimased nii vesi- kui ka õhkküttele.

Pelletiküte on tugev alternatiiv tavalisele halupuu küttele. Iseenesest on pellet valmistatud samuti puidust, kuid tänu oma spetsiifilisele nn voolavale formaadile ja madalale niiskustasemele võimaldab automatiseerida kütmise.

Sobib tänapäeva inimesele, kellel ei ole aega igapäevaselt kütmisega tegeleda. Vajab kõigest kord nädalas mahuti täitmist ja samal korral ka põleti puhastamist. Kord või kaks kuus kiiret hooldust. Olenevalt katlast on hooldusvälbad erinevad. Tuhka aga tekib pelletikatlas kordades vähem kui puuküttega kateldes.

Pelletipõletid sobivad paigaldamiseks ka tavalisele halupuukatlale, siiski spetsialisti hinnang ja paigaldus oleks siin märksõna.

Korsten peaks olema katelde puhul siiski keraamilise sisuga või metallmoodul. Tavalisele telliskorstnale mõjub madala temperatuuriga happeline suitsugaas laastavalt.

Pelletikatelde, -kaminate võimsused hakkavad mõnest kw-st ja lõppevad tööstushoonetele mõeldud energiamahtudega.

Väga oodatud uued tooted pelletiturul on õhkkütte ja vesikütte pelletikaminad. Nad ei vaja eraldi katlamaja. Lihtne paigaldada ja kõige tähtsam, nad täidavad edukalt sihtotstarbelist funktsiooni. Samuti saab kaminat integreerida juba olemasolevate või ehitatavate lisakontuuridega. Akupaak, tarbevee mahuti, päikesekütte jne.